خانندگان گرامی، هر کس منکر علامات اصلی ظهور مثل یمانی، خراسانی و سفیانی شود، دروغگو و شیّاد است، و دروغگوتر و شیّادتر از وی کسی است که که سفیانی را اهل شام و خراسانی را اهل خراسان و یمانی را اهل یمن نداند. امروزه افرادی مدّعی‌اند که یمانی اهل عراق و بصره و فرزند امام زمان و قائم اوّل است. چنین افرادی قصدشان فریب و گمراهی مردم است، و هیچ روایتی نداریم که یمانی، عراقی و اهل بصره باشد، و اصلاً یمانی یعنی منسوب به یمن، و هیچ روایتی نداریم که امام زمان فرزندی دارد که پیش از خُدش ظاهر می‌شود و از مردم بیعت میگیرد، و هیچ روایتی نداریم که قائم اوّل در آن آمده باشد، بله پنج قیامگر بر حقّ قبل از ظهور داریم که یکی هاشمی چینی و دومی شعیب تمیمی خراسانی و سومی قریشی سیستانی و چهارمی حسنی گیلانی و پنجمی حسینی یمانی است. پس قائم اوّل نداریم.

نویسنده با تحقیقات 18 ساله در مباحث مهدویّت و آخراّمان به نتایجی که گفتم رسیدهام و مقالهای مفصّل و مستدلّ در بارۀ حسینی یمانی نوشتهام که ان شاء الله در فرصتی مناسب ارائه خاهم کرد، و حتّی در آنجا ثابت کردهام که یمانی موعود از خاندان حوثیهای یمن و یا خُد عبدالملک حوثی که امروزه امام زیدیّۀ جارودیّه و رهبر اهل یمن است، نمی‌تواند باشد؛ زیرا حوثیها از نسل امام حسن(علیهالسّلام) و قیامشان در غیر رجب و سالها پیش از ظهور بوده است، ولی یمانی موعود از نسل امام حسین(علیهالسّلام) و قیامش در رجب پیش از ظهور است. هر کس در مورد یمانی ادّعاهایی خلاف آنچه گفتم کند، در عقل و آگاهی و اعتقادات دینیاش شک کنید و از او دلیل بخاهید که دستِکم یک روایت بیاورد بر اثبات مدّعایش و مثلاً ثابت کند یمانی از عراق و بصره است!!!

باز هم تأکید میکنم اگر نشانههای ظهور را طبق روایات پیامبر و اهل البیت(علیهمالسّلام) دنبال نکنیم گمراه می‌شویم و دچار خشم خداوند می‌گردیم.

کانال آخراّمان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها